Pracownia fotograficzna – fotobudka

Co ostatnio robi największą furorę na weselach i różnego rodzaju eventach? Fotobudka!
Fotobudki są niemal nieodzownym elementem większości imprez. Pojawiają się na urodzinach, różnorodnych imprezach firmowych, studniówkach, balach, wydarzeniach muzycznych i oczywiście na weselach.

Co to jest fotobudka? To automatyczne, przenośne urządzenie do robienia zdjęć z możliwością natychmiastowego ich druku. Obsługa fotobudki jest wyjątkowo prosta. Wystarczy stanąć przed urządzeniem i nacisnąć przycisk „start”. Resztę wykona sama fotobudka. Urządzenie wykonuje i drukuje cztery miniaturowe ujęcia. Do wykorzystania są różne tła oraz wszelkiego rodzaju atrybuty. Są to najczęściej zabawne gadżety, które wprowadzają wesołą atmosferę i powodują dużo radości i śmiechu. Po zakończeniu imprezy zleceniodawca otrzymuje komplet zdjęć w formie cyfrowej.

Jeśli już Państwo wiecie, czym jest fotobudka i jak działa, to zachęcam do skorzystania z oferty naszego zakładu fotograficznego. Wystarczy do nas zadzwonić. Dowieziemy fotobudkę na wskazane miejsce. Przygotujemy do pracy, a Państwu nie pozostanie nic innego, jak cieszyć się jej możliwościami. Miłej i radosnej zabawy z naszą fotobudką!