O mnie

Profesjonalny fotograf ślubny – Częstochowa, Kraków, Katowice

Najbardziej jako fotografa fascynuje mnie w ludziach ich pozytywna energia. Często to ludzie inspirują mnie do lepszego działania bardziej niż nabyte doświadczenia. Zdarzenie, które początkowo wydaje się mało interesujące, dzięki kreatywności drugiego człowieka przeradza się w coś zupełnie wyjątkowego i niepowtarzalnego. Ekscytuje mnie interakcja, jaka tworzy się na linii fotograf – fotografowany.

W mojej pracy kieruję się intuicją i instynktem. Przemyślane ustawienia, dobór lub wykorzystanie właściwego oświetlenia stanowią sekret udanych zdjęć.

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym i fotografem dziecięcym. Swoje doświadczenia gromadziłem przez wiele lat, wykonując jako fotograf liczne reportaże z różnorodnych uroczystości. Fotografie dzieci z narodzin, chrztów, pierwszych komunii, bierzmowania czy innych uroczystości zdobią dziesiątki albumów rodzinnych i stanowią najcenniejsze pamiątki.
Wykonuję zdjęcia ślubne z uroczystości kościelnych i weselnych. W ramach profesjonalnych sesji ślubnych proponuję zdjęcia ślubne w plenerze lub we wnętrzach. Moja pracownia fotograficzna przygotuje dla nowożeńców niepowtarzalne portfolio ślubne. Będzie to niezwykła pamiątka z najważniejszego dnia Waszego życia.

Pracuję również na innych polach fotografii. Wykonuję wszelkiego rodzaju sesje fotograficzne stylizowane w atelier lub w plenerze. Tworzę fotograficzne kopie dokumentów. Dysponuję do celów fotograficznych dronem DJI Phantom 4. Wynajmuję na różnego rodzaju eventy fotobudkę.

Nazywam się Paweł Kanawka, jestem absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych oraz Szkoły Fotografii Foto Edukacja w Katowicach. Z fotografią jestem związany niemal od dziecka.

Na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem.

Paweł Kanawka Fotografia