Fotograf ślubny Częstochowa i okolice – Paweł Kanawka

Fotobudka

Oferta fotobudki

Co ostatnio robi największą furorę na weselach i różnego rodzaju eventach? Fotobudka!

Fotobudki są niemal nieodzownym elementem większości imprez. Pojawiają się na urodzinach, różnorodnych imprezach firmowych, studniówkach, balach, wydarzeniach muzycznych i oczywiście na weselach. Zdjęcia z fotobudki to wspaniała pamiątka zarówno dla organizatorów imprezy jak i ich gości.

Co to jest fotobudka?

Co to jest fotobudka? To automatyczne, przenośne urządzenie do robienia zdjęć z możliwością natychmiastowego ich druku. Obsługa fotobudki jest wyjątkowo prosta. Wystarczy stanąć przed urządzeniem i nacisnąć przycisk „start”. Resztę wykona sama fotobudka. Urządzenie wykonuje i drukuje cztery miniaturowe ujęcia. Do wykorzystania są różne tła oraz wszelkiego rodzaju atrybuty. Są to najczęściej zabawne gadżety, które wprowadzają wesołą atmosferę i powodują dużo radości i śmiechu. Po zakończeniu imprezy zleceniodawca otrzymuje komplet zdjęć w formie cyfrowej.

Jak działa nasza fotobudka?

Oto kilka przykładowych zdjęć z naszej fotobudki

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej fotobudki

Jeśli już Państwo wiecie, czym jest fotobudka i jak działa, to zachęcam do skorzystania z oferty naszego zakładu fotograficznego. Wystarczy do nas zadzwonić. Dowieziemy fotobudkę na wskazane miejsce. Przygotujemy do pracy, a Państwu nie pozostanie nic innego, jak cieszyć się jej możliwościami. Miłej i radosnej zabawy z naszą fotobudką!